trader entegre

 
 


Trader Entegre Crm & Satış Gücü Yazılımı;
Firmanın müşteri ve iş ortakları ile olan her türlü pazarlama faaliyetinin bir sistem üzerine kanalize edilerek etkinlik ve verimliliğinin denetlenebilmesi ve sonuçların istenilen kriterlere göre raporlanabilmesine imkan tanıyan web tabanlı bir yazılımdır.

 

Trader Entegre CRM & Satış Gücü Yazılımı ile mevcut ve potansiyel müşteri kitlesine her türlü ürün, hizmet veya projenin tanıtım, kampanya, teklif ve satış faaliyetlerini tek bir platform üzerinden yürütüp, satış ekibinin planlanmasını ve perfons takibini olanak tanıyan, kurumsal hafızasını oluşmasına imkan sağlanabilmektedir.

 

 
     
     Erişim Kolaylığı
Web Tabanlıdır, İnternete bağlı herhangi bir bilgisayardan çalışabilir. İstenilen her yerden (Evde, işyerinde, seyahatte, tatilde) istenilen zamanda sisteme girilerek işlem yapabilme avantajı...

Bağımsız Kullanabilme;
Kurulum gerektirmez, PC’de ayar gerektirmez, Virüs girdi, Çöktü, datam kayboldu, erişmiyor, vb. her türlü pc’den kaynaklı program hataları yaşamaz ve sıkıntı yaşamazsınız.

Kolay Kullanım Özelliği;
Trader Entegre CRM tıkla – kullan mantığına göre geliştirilmiş olup her bilgi seviyesinden kullanıcının rahatlıkla anlayıp kullanabileceği bir alt yapıda geliştirilmiştir.


Esnek Kod Yapısı;
Sistem ileride gereken gelişme ve değişimlere açıktır. Zamanın ihtiyaçlara göre yeni uygulamalar ve eklenti yazılımlarla gelişebilir.

Gelişmiş Güvenlik Altyapısı,
Aşamalı ve çok fonksiyonlu güvenlik altyapısı, kayıt loglama ve arkaplan düzenli yedek sistemi ile yazılımı son derece güvenli olarak kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Yetkilendirme;
Üç aşamalı ve çok fonksiyonlu yetkilendirme özelliği ile firmadaki her personelin kendi erişebileceği alanları ayrı ayrı tanımlayabilirsiniz. Örnek olarak santral operatörü firma iletişim bilgilerine ulaşabilirken, silme ve değiştirme yetkisini elinden alabilirsiniz. Ayrıca diğer tüm alanları da sınırlayabilirsiniz.

 
 

 


ASERSOFTTrader EntegreMikrositeWebmanager
Bu sitenin tüm hakları saklıdır rt.moc.etisorkim @ ofni