Webmanager

 
 


Webmanager® Kurumsal Web Site Geliştirme Altyapı Uygulaması, 

Profesyonel Özelliklere Sahip bir web sitesi oluşturma ve yönetme yazılımıdır.

Webmanager içerdiği özellik, eklenti ve uygulamalar açısından Türkiye’nin en gelişmiş ve kapsamlı websitesi oluşturma ve yönetme yazılımıdır. 
Parametrik ve esnek yapısı ile kurumsal web uygulamalarında her ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir.

 
     
     Başarısı Kanıtlanmış;
Webmanager 6 yıla yakın süren Hazırlık, AR-GE ve Emeğin ürünüdür. 55 Farklı Sektörde 1000’den fazla projede başarıyla uygulanmıştır. Firma yöneticileri, IT departmanları ve Firma sahiplerini teşekkürlerini hem formlar hemde ziyaretlerimizde şahsen bildirmektedirler.

Sürekli Gelişim;
Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımı; konusunda uzman yazılım mühendisleri tarafından günün şartlarına ve müşteri ihtiyaçlarına sürekli geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir.

Pratik ve Kolay Kullanım;
Webmanager Kurumsal Web Site Yönetim Yazılımı geliştirilirken anlaşılabilir ve tıkla-kullan mantığı ön planda tutulmuştur. Facebook ve MSN kullanabilen herkes Webmanager’ı da rahatlıkla kullanabilmesi hedeflenmiştir.

İşlevsellik;
Herhangi bir sektörde bulunan bir firmanın ihtiyaç duyduğu bir Webmanager özelliği başka sektördeki bir firmada farklı bir ihtiyaçda kullanılabilecek şekilde işlevsel olabilmektedir.

Yüksek Güvenlik Altyapısı;
Webmanager Kurumsal Web Site Geliştirme Yazılımının alt yapısında banka ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu, Giriş Kayıtlarının Tutulması, Şifremi Unuttum vb. özellikler bu uygulamalardan sadece bir kaçıdır.
 

 


ASERSOFTTrader EntegreMikrositeWebmanager
Bu sitenin tüm hakları saklıdır rt.moc.etisorkim @ ofni